Firma - ACCRE - IBM COGNOS PARTNER
Cognos 8, ReportNet, Accre


Firma


ACCRE jest zespołem doświadczonych, certyfikowanych przez firmę Cognos konsultantów, wdrażających rozwiązania umożliwiające firmom dynamiczny rozwój i efektywne zwiększanie przewagi nad konkurencją.

Budując hurtownie danych, wdrażając rozwiązania do planowania, budżetowania, raportowania i analiz firmy Cognos (obecnie IBM) oferujemy naszym klientom kompletną strategię zarządzania efektywnością firmy. Nasi klienci - w przeciwieństwie do klientów konkurencji – wiedzą jakie firma ma plany na przyszłość, gdzie znajduje się dzisiaj i co jeszcze powinna zrobić, aby osiągnąć założone wyniki. Nasi klienci zarządzają wynikami swojej firmy.

Intencją ACCRE jest poznanie i zrozumienie rzeczywistych potrzeb i problemów klienta oraz odpowiednie dopasowanie oprogramowania i strategii wdrożenia. Dbamy o naszych klientów umożliwiając im dokonywanie trafnych wyborów dopasowanych do ich potrzeb.

Przyszłość naszej firmy budujemy na zaufaniu i zadowoleniu naszych klientów. Dla nas zawsze są partnerami, którym nie sprzedajemy gotowych rozwiązań, lecz z którymi współpracujemy na każdym etapie projektu zapewniając wsparcie doświadczonych i certyfikowanych konsultantów.

Staramy się ustalać najwyższe standardy we wszystkim co robimy, wyznaczać ambitne cele i je osiągać, a naszą siłą napędową jest sukces naszych partnerów.

Dołącz do liderów. Dołącz do ACCRE

Business Intelligence


kariera w ACCRE »  

kontakt »  
oprogramowanie dedykowane